Iš pradžių galvojau, kad į Žemaitaičio pliurpalus nereikia kreipti dėmesio. Bet kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad rudmarškinių fiureris galimai vykdo specialias užduotis.
🎯 Jo tikslas, gali būti, yra provokuoti visuomenę ir siūbuoti valstybės laivą. Nepriklausomybės akto signatarus šis veikėjas viešai apspjaudo pavadindamas perversmininkais, o po to mes iš paskos rimtais veidais diskutuojame – kaip ten buvo, gal iš tikrųjų signatarai kažką pažeidė atkurdami Lietuvos valstybę.
Tai yra absoliuti nesąmonė
Perversmininkai buvo Jedinstvo ir Burokevičiaus komunistai, norėję grąžinti Lietuvą į sovietų glėbį.
🚫 Su tokiais rudmarškiniais, provokatoriais, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai yra galimai tapę kremliaus propagandos žaisliukais, reikia elgtis labai paprastai- griežtai ir aiškiai.
Reikia juos vyti lauk iš politikos be jokių skrupulų.
👉Šiandien pokyčių reikia mūsų valstybėje išvejant lauk Nemuno aušrą iš Lietuvos politikos.
✔️Pirmiausiai nutraukiant jų finansavimą iš valstybės biudžeto. Nes NA puikiai sugeba sunešti galimai įtartinos kilmės grynų pinigų maišais (galimai vėliau išsiimant sau per automobilių nuomas). Nes greitai gali kilti klausimas: kodėl žmogus turi mokėti mokesčius valstybei, jeigu jo pinigai nugula į Žemaitaičio, kuris dergia valstybę, organizacijos kišenę?
Aš tik priminsiu, kad frontininkas Paleckis, už panašaus pobūdžio žodžius yra nuteistas ir sėdi kalėjime.
O kitas veikėjas kvestionuoja Lietuvos teisėtumą ir už tai gauna valstybės dotacijas. Čia jums normalu?
🤐Nereikia mums patogiai akis užmerkti dėl Klaipėdos.
Kaip čia meras bebūtų giriamas už ūkio tvarkymą, visgi jo kėdės kojas laiko Nemuno rudmarškinių atstovai. Tam tikra prasme jis yra priklausomas nuo koalicijos partnerių ir patogiai nutyli Žemaitaičio provokacijas.
Tai yra fundamentalus klausimas ir taip paprastai patylėti ir nusiplauti neišeina.
Jeigu esi viename vežime su žemaitaitininkais, tai ir ant pačio krenta atsakomybė už Lietuvos purvinimą.
Ir nereikia jokių pasiteisinimų- kad NA Klaipėdoje čia ne prie ko. Tai yra vieno žmogaus partija ir visi ten esantys labai prie ko.
Labai kviečiu merą atsiriboti nuo šios kompanijos, jeigu dar ne vėlu.
Visais laikais Klaipėda sėkmingai dorojosi su įvairaus plauko apsišaukėliais, išvarydama juos už miesto vartų. Labai tikiuosi, kad taip įvyks ir šį kartą.
Reikia ateiti į rinkimus ir pasakyti NE, tiems, kurie linkę kenkti mūsų valstybei ir miestui.
Atvira Klaipėda Vakarų ekspresas DELFI.lt
Klaipėdos liberalai
#lietuva #klaipėda #Politika #demokratija #laisvė #rinkimai #lietuvosvalstybė #stiprilietuva #atsakomybė #Pilietiškumas




