Šį vakarą Klaipėdoje dar kartą pajutome, kokia stipri ir graži yra mūsų miesto bendruomenė.
Konkursas „Metų klaipėdietė“ per daugelį metų tapo nuostabia ir prasminga tradicija – kilminga švente, kuri suburia žmones pagerbti tas moteris, kurios savo darbu, rūpesčiu ir atsidavimu kuria mūsų miestą. Tokie vakarai primena, kiek daug gerumo ir tyliai atliekamų prasmingų darbų yra mūsų bendruomenėje.
Nuoširdžiai sveikinu „Metų klaipėdietės 2026“ konkurso laimėtoją Gabrielę Guogytę. Jūsų atsidavimas ir darbas žmonių labui yra gražus pavyzdys visai Klaipėdai.
Taip pat nuoširdžiai pagerbiu ir sveikinu šių metų finalistes!
Didžiulė padėka jums už kilnius darbus, už jūsų visuomeninę veiklą ir už tai, kad savo pavyzdžiu kuriate stipresnę ir jautresnę mūsų miesto bendruomenę.
Tokie žmonės kuria tikrąją Klaipėdos stiprybę – miestą, kuriame svarbiausia yra žmogus, bendruomenė ir rūpestis vieni kitais.




