Mylėti laisvę neužtenka- reikia ją auginti. Lyg ir neblogai gyvename. Vaikai sveiki, šeimoje gerai, turime darbus. Džiaugiamės savo miestu, keliaujame į svečias šalis. Pripratome prie galimybių, lyg savaime taip turėtų būti.
Deja, pasaulis kur kas sudėtingesnis. Karai, nesantaikos ir žmonių godumas nesibaigia. Turime saugoti savo namų duris nuo įsibrovėlių. Turime stiprinti savo valstybę ir miestą. Turime puoselėti savo laisvę kantriai ir išdidžiai.
Taikus dangus virš galvos, sava žemė po kojomis ir beribis jūros horizontas yra laisvės pilnatvė.
Sveikinu su Kovo 11-ąja ir linkiu, kad kiekvienuose namuose gyventų bendrystė, o mūsų meilė laisvei amžiams būtų nepalaužiama!💛💚❤️
🇱🇹🇱🇹🇱🇹
Sunkus darbas – visada atsiperka. Svarbiausia tikėti savo jėgomis ir niekada, niekada nepasiduoti. Kad ir kaip atrodytų neįmanoma – viskas yra pasiekiama! Linkiu visiems tuo patikėti.




